Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu
PradžiaDenta paslaugosDantų implantai ir implantacija Kaune

Dantų implantai ir implantacija Kaune

Dantų implantavimas – viena moderniausių ir pažangiausių technologijų siekiant atkurti prarastus dantis. Daugiau kaip prieš 30 metų Švedijos mokslininkas P. I. Branemarkas pastebėjo, kad titano implantas gali suaugti su kaulu. Šis fenomenas pavadintas osteointegracija. Nuo to laiko jau šimtai tūkstančių žmonių gali džiaugtis vėl turėdami „savus“ dantis. Implantas – tai specialiomis medžiagomis apdorotas ir padengtas titano sraigtas, chirurginiu būdu įsodintas į kaulą. Jis atstoja natūralaus danties šaknį ir tarnauja kaip atrama dirbtiniams dantų vainikėliams, tiltams, plokštelėms, paskirsto kramtymo jėgą tarp greta esančių audinių. Kramtymo funkcija implantais gali būti atkuriama netekus vieno, keleto ar net visų dantų. Implantų pagrindiniai privalumai:
 • Pasirinkus implantavimą vos netekus dantų, nebetirpsta žandikaulio kaulas, tad neprireikia papildomų operacijų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas, dantys neišretėja, nekinta jų pozicija, sustabdomi kiti patologiniai procesai.
 • Implantai yra labai patogūs, jų buvimo burnoje nejaučiame.
 • Su implantuotais dantimis maistas susmulkinamas taip pat puikiai, kaip ir su natūraliais.
 • Ant implanto dedami vainikėliai, kurie nesiskiria nuo natūralių dantų.
 • Dantų implantai pagaminti iš aukščiausios rūšies titano ir kitų kokybiškų metalų lydinių, tad nesukelia alerginių organizmo reakcijų, yra itin gerai biosuderinami.
 • Implantavimo procedūra sėkminga 97-98 proc., tai reiškia, kad vos 2-3 proc. pacientų implantai neprigyja po pirmosios implantacijos ir procedūrą reikia kartoti antrą kartą.
 • Implantuotieji dantys, tinkamai juos prižiūrint, gali tarnauti visą gyvenimą.
 • Implantuojant dantis, išsaugomi aplinkiniai dantys, nes jų nereikia šlifuoti, kaip dedant vainikėlius ar tiltelius.  

 • Implantavimo procedūra Implantavimo procedūrą sudaro 3 etapai, tačiau prieš tai nuodugniai ištiriama paciento būklė. I etapas – dantų implantavimas, kai implantai įsriegiami į žandikaulį ir paliekami gyti 2-4 mėnesiams. II etapas – ant implanto tvirtinama speciali galvutė. III etapas – pagal natūralių dantų atspalvį, formą bei dydį gaminamas ir ant implanto atramoss dedamas danties vainikėlis. Dantų implantavimas yra neskausminga procedūra, nes pakanka vietinės nejautros, o dantų implantai reikalauja tokios pat priežiūros, kaip ir natūralūs dantys, taigi kasdieninis dantų valymas būtinas. Turint implantuotų dantų, reikės dažniau profilaktiškai apsilankyti odontologijos kabinete. 
  Dantų implantai Kaune | Dantų implantacija
  Paslaugų kainos
  580.00 €
  Implantavimo operacija (Biohorizon implantai) (2002.62Lt)
  580.00 €
  Sinuso pakėlimo operacija su nedideliu kaulo pakaitalo kiekiu (2002.62Lt)
  44.00 €
  Gijimo galvutės užsukimas (151.92Lt)
  Paslaugos specialistai
  Jovita Andrišiūnienė

  Gydytoja periodontologė JOVITA ANDRIŠIŪNIENĖ (lic.Nr. OPL-02388) – atlieka protinių, retinuotų ir kitų dantų šalinimą, priedančio ligų gydymą, sudėtingas periodontologines operacijas, dantų implantaciją, sinuso pakėlimo, kaulo…

  Aušra Ramanauskaitė

  Gydytoja periodontologė AUŠRA RAMANAUSKAITĖ (lic.Nr. OPL-03946) – atlieka protinių, netaisyklingai išdygusių dantų šalinimą, dantų ir priedančio ligų gydymą, kitas chirurgines procedūras, profesionalią burnos higieną.

  Registruokitės vizitui