Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu
PradžiaDenta paslaugosDantų protezavimas Kaune

Dantų protezavimas Kaune

Klinikoje „Denta“ šiuolaikiniais metodais ir priemonėmis atliekamas profesionalus dantų protezavimas. Dantų protezavimas turi daugybę privalumų, taigi netekus vieno ar kelių dantų, būtina kuo greičiau kreiptis į specialistus, kad neprasidėtų negrįžtami procesai, pavyzdžiui, žandikaulio kaulo tirpimas ar greta esančių dantų migracija.

Svarbiausias dėmesys protezuojant dantis yra kreipiamas pirmiausiai į kramtymo funkcijos atstatymą; negalima protezuoti tik priekinių dantų, nesant pilnai išgydytų ir/ar suprotezuotų krūminių dantų; kai trūksta nuosavų krūminių dantų ar esant neišgydytiems bei…

Skaityti daugiau
Dantų protezavimas Kaune
Paslaugos specialistai
Audronė Šidlienė

Gydytoja odontologė ortopedė AUDRONĖ ŠIDLIENĖ (lic.Nr. OPL-00097) – konsultuoja ir protezuoja esant daliniam ar pilnam dantų netekimui. Atlieka sudėtingas protezavimo procedūras ant implantų.

Kęstutis Vaičekauskas

Gydytojas odontologas ortopedas KĘSTUTIS VAIČEKAUSKAS (lic.Nr. OPL-03967) – atlieka sudėtingas protezavimo procedūras ant implantų, konsultuoja dėl ortopedinio gydymo, atlieka įvairių konstrukcijų dantų protezavimą, estetinį dantų plombavimą.

Registruokitės vizitui