Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu
PradžiaDenta paslaugosEstetinis dantų plombavimas Kaune

Estetinis dantų plombavimas Kaune

Estetinis dantų plombavimas – tai pažeistų danties audinių atkūrimo būdas, pašalinant pažeistus danties audinius ir juos atstatant šiuolaikinėmis kompozicinėmis medžiagomis. Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūralus danties vaizdas: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.
Estetinis plombavimas – procedūra, kurios metu maksimaliai išsaugomi natūralūs dantų audiniai, nes dantų šlifavimo prireikia tik minimaliai, nepašalinamos dantų šaknys, nepažeidžiama gleivinė. Metodas turi daug pranašumų dar ir dėl to, kad atkurtieji dantys atrodo labai natūraliai ir niekuo nesiskiria nuo natūralių sveikų dantų.
Estetinis dantų plombavimas pasižymi šiais privalumais:
• sustabdo karieso plitimą;
• sustiprina dantis;
• užkerta kelią mikroorganizmų plitimui į pulpos ir į periapikalinius audinius;
• atstato danties anatominę formą;
• atstato estetinį dantų vaizdą;
• pašalinama mažiau danties audinių nei atliekant dantų protezavimo procedūras;
• atstato kontaktus su gretimais dantimis.  
Plombuojant dantis naudojamas kompozitas arba kitaip – estetinė plomba. Medžiaga skirta atkurti danties dentinui ir emalei. Kompozitas yra labai tvirtas, atsparus trinčiai, išskiriantis fluorą ir taip užkertantis kelią karieso formavimuisi. Procedūrų metu naudojamos tik sertifikuotos aukščiausios kokybės medžiagos, tad rezultatai pranoksta pacientų lūkesčius. Atvejai, kai estetinis dantų plombavimas tinka geriausiai
Pacientai dažnai teiraujasi, ar jų atveju tiks, ar pasiteisins ši plombavimo rūšis. Estetinis plombavimas tinka, jei:
• dantys yra nuskilę, nutrupėję, pažeisti ėduonies;
• pacientams nepatinka dantų forma ar ilgis;
• per dideli tarpeliai tarp dantų;
• jei dantų paviršiuje matyti nekokybiškai sudėtos ar neatitinkančios dantų spalvos plombos.  
Bet kuriuo atveju reikėtų pasikonsultuoti su profesionalais.  
Krūminių dantų estetika
Estetinis plombavimas – tai ypatingo kruopštumo reikalaujantis procesas. Nemažas iššūkis – krūminių dantų plombavimas, kai reikia ne tik užpildyti danties ertmę, bet ir preciziškai atkurti buvusią danties formą. Prastas krūminių dantų užplombavimas susijęs su prastesniu maisto susmulkinimu, dantų migracija, išilgėjimu ir kt. – dėl šių priežasčių vystosi įvairios patologijos, todėl svarbu darbą patikėti profesionalams.
Kodėl estetinis plombavimas – ne vien estetinė procedūra?
Atlikus estetinį plombavimą, dantys nustoja irti, apsaugomas emalis, dėl plombavimo dedant medžiagas sluoksnis po sluoksnio dantys tampa mažiau jautrūs ir skausmingi, tad galima vartoti šaltą, karštą, saldų maistą bei gėrimus. 
Be to, procedūra ilgalaikė, nes plombos įprastai tarnauja apie 10 metų, dažnai – ir ilgiau, jei pacientai kruopščiai rūpinasi burnos higiena, periodiškai apsilanko pas specialistus plombų poliravimui, kitoms korekcijoms.
Tai neskausminga, efektyvi ir greita procedūra: vieno apsilankymo metu galima atkurti iki 5-6 pažeistų dantų.
Estetinis plombavimas Kaune, kaip ir daugelis kitų odontologijos paslaugų, atliekamas klinikoje „Denta“.
 
Estetinis dantų plombavimas Kaune
Paslaugų kainos
* €
Informacija ruošiama
Paslaugos specialistai
Daina Diržienė

Gydytoja odontologė DAINA DIRŽIENĖ (lic.Nr. OPL-00012) – konsultuoja dėl terapinio odontologinio gydymo, atlieka profilaktinę apžiūrą, dantų plombavimą, dantų restauraciją, dantų šaknų kanalų gydymą bei profesionalią…

Kęstutis Vaičekauskas

Gydytojas odontologas ortopedas KĘSTUTIS VAIČEKAUSKAS (lic.Nr. OPL-03967) – atlieka sudėtingas protezavimo procedūras ant implantų, konsultuoja dėl ortopedinio gydymo, atlieka įvairių konstrukcijų dantų protezavimą, estetinį dantų plombavimą.

Registruokitės vizitui