Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu
PradžiaNaujiems pacientams

KODĖL RENKATĖS MUS?

Todėl, kad svarbiausia, taikant odontologinį gydymą pacientams, yra kokybė. Pacientai žino, kad apsilankę "Dentoje" gaus visokeriopą specialistų komandos pagalbą. Esate užmti ir norite gauti aukščiausios kokybės paslaugas iš labiausiai patyrusių vienoje vietoje dirbančių specialistų? Tada Jūs pasirinkote tinkamai.

Mums rūpi, kad Jūs turėtumėte sveiką šypseną ir kad būtų patenkinti visi Jūsų lūkesčiai.

KO TIKĖTIS PIRMĄ KARTĄ?

Ką reikia turėti atvykus pirmą kartą:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • Prieš atliekant dantų protezavimo ar implantavimo procedūras reikalinga turėti ortopantomogramą (panoraminę nuotrauką);
  • Jeigu atvykstate dėl nemokamo dantų protezavimo, reikalinga turėti teritorinės ligonių kasos laiškus, patvirtinančius jog galite protezuotis nemokamai.

Kol pacientas laukia, jis gali susipažinti su:

  • Sutikimų formomis dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo;
  • Sutartimi su klinika;
  • Informaciniais lapais apie reikalingą gydymą;
  • Peržiūrėti pažintinius filmukus apie dantų ir burnos gydymą bei priežiūrą.

Klinikoje „Denta“ visi pacientai skatinami aktyviai dalyvauti dantų ir burnos problemų šalinimo sprendimuose. Naujai atvykusiems pacientams siūloma perskaityti ir įdėmiai susipažinti su būtinaisiais teisiniais dokumentais, informaciniais lapais apie atliekamas odontologines procedūras.

Kiekvienas pacientas yra skatinamas išreikšti savo nuomonę dėl būsimo gydymo eigos ir apimčių. „Dentoje“ praktikuojantys gydytojai visada gali pasiūlyti ir alternatyvius gydymo metodus bei galimybes. Dėl to su pacientais yra tariamasi, jie supažindinami su galimomis odontologinėmis problemomis.

Esame įsitikinę, kad tik pats pacientas, turėdamas pilną bei išsamią informaciją apie savo dantų ir burnos būklę, gydytojo patariamas gali galutinai nuspręsti dėl tolimesnio gydymo eigos bei apimties.

Pacientai klinikoje gydymo procedūrų atlikimui visada priimami sutarta data ir laiku. Vėlavimai priimant pacientus negalimi,- tą užtikrina klinikos vidaus tvarka, nes gydytojai iš anksto planuoja, kiek laiko truks gydymo procedūros. Dėl to sutartu laiku atvykęs pacientas nepatiria jokio streso, nes klinikos personalo dėmesys pilnai skiriamas tik gydomam pacientui.

 

Rezervuokite vizitą