Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu

Ką reikia turėti atvykus pirmą kartą:

Kol pacientas laukia, jis gali susipažinti su:

Klinikoje „Denta“ visi pacientai skatinami aktyviai dalyvauti dantų ir burnos problemų šalinimo sprendimuose. Naujai atvykusiems pacientams siūloma perskaityti ir įdėmiai susipažinti su būtinaisiais teisiniais dokumentais, informaciniais lapais apie atliekamas odontologines procedūras.

Kiekvienas pacientas yra skatinamas išreikšti savo nuomonę dėl būsimo gydymo eigos ir apimčių. „Dentoje“ praktikuojantys gydytojai visada gali pasiūlyti ir alternatyvius gydymo metodus bei galimybes. Dėl to su pacientais yra tariamasi, jie supažindinami su galimomis odontologinėmis problemomis.

Esame įsitikinę, kad tik pats pacientas, turėdamas pilną bei išsamią informaciją apie savo dantų ir burnos būklę, gydytojo patariamas gali galutinai nuspręsti dėl tolimesnio gydymo eigos bei apimties.

Pacientai klinikoje gydymo procedūrų atlikimui visada priimami sutarta data ir laiku. Vėlavimai priimant pacientus negalimi,- tą užtikrina klinikos vidaus tvarka, nes gydytojai iš anksto planuoja, kiek laiko truks gydymo procedūros. Dėl to sutartu laiku atvykęs pacientas nepatiria jokio streso, nes klinikos personalo dėmesys pilnai skiriamas tik gydomam pacientui.