Susisiekime jau dabar!
8 676 20 100
info@denta.lt
Vardas Pavardė
El. paštas
Jūsų tel.
Žinutė sėkmingai nusiųsta. Netrukus susisieksime su Jumis! Puikios dienos :)
Menu
PradžiaPaslaugosDaina Diržienė, Kęstutis VaičekauskasEstetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai pažeistų danties audinių atkūrimo būdas, pašalinant pažeistus danties audinius ir juos atstatant šiuolaikinėmis kompozicinėmis medžiagomis. Procedūros metu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriamas natūralus danties vaizdas: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Šiuolaikinių technologijų ir medžiagų dėka natūralūs dantų audiniai yra maksimaliai išsaugomi, todėl tikrieji dantys nežalojami. Šlifavimas dantims taikomas tik labai retais atvejais ir labai nedaug, todėl šis metodas yra tausojantis dantis, nepažeidžiama gleivinė. Ši dantų rekonstrukcija turi daug pranašumų dar ir todėl, kad atkurtieji dantys turi natūralią estetiką, niekuo nesiskiria nuo greta esančių sveikų dantų. Sparčiai išpopuliarėjęs, dabar estetinis plombavimas Kaune, Vilniuje ar kituose šalies miestuose gyvenantiems asmenims suteikia galimybę vėl džiaugtis sveika ir gražia šypsena.

Procedūra pasižymi tokiais privalumais:

 • sustabdo karieso plitimą; 
 • sustiprina dantis;
 • užkerta kelią mikroorganizmų plitimui į pulpos ir į periapikalinius audinius;
 • atstato danties anatominę formą;
 • atstato estetinį dantų vaizdą;
 • pašalinama mažiau danties audinių nei atliekant įprastines dantų protezavimo procedūras;
 • atstato kontaktus su gretimais dantimis.

Plombuojant dantis naudojama speciali medžiaga kompozitas. Medžiaga skirta atkurti danties dentinui ir emaliui. Kompozitas yra labai tvirtas, atsparus trinčiai ir taip užkertantis kelią karieso formavimuisi. Procedūrų metu naudojamos tik sertifikuotos aukščiausios kokybės medžiagos, tad rezultatai pranoksta pacientų lūkesčius. Bet kuriuo atveju reikėtų pasikonsultuoti su profesionalais.

Estetinis plombavimas tinka, jei:

 • dantys yra nuskilę, nutrupėję, pažeisti ėduonies;
 • pacientams nepatinka dantų forma ar ilgis;
 • matosi per dideli tarpeliai tarp dantų;
 • jei dantų paviršiuje matyti nekokybiškai sudėtos ar neatitinkančios dantų spalvos plombos.

Krūminių dantų estetika

Paversti „nusidėvėjusius“ dantis gražiais ir estetiškais reikia nemažai kompetencijos ir kruopštumo. Nors priekinių ar iltinių dantų plombavimas yra gana sudėtingas, sutvarkyti krūminių dantų vainiko paviršių – dar didesnis iššūkis odontologui. Plombuojant krūminius dantis, reikia ne tik užpildyti danties ertmę, bet ir preciziškai atkurti buvusią danties formą. Rūpestingas krūminių dantų užplombavimas sudaro galimybę tinkamam maisto sukramtymui, tuo pačiu gerina paciento sveikatą ir gyvenimo kokybę.  Dėl to  verta šią procedūrą patikėti profesionalams.

Kodėl estetinis plombavimas – ne vien estetinė procedūra? Atsakymas paprastas: jį atlikus, dantys nustoja irti, apsaugomas emalis, dėl plombavimo (dedant medžiagas sluoksnis po sluoksnio) dantys tampa mažiau jautrūs ir skausmingi. Be to, procedūra ilgalaikė, jei pacientai kruopščiai rūpinasi burnos higiena, periodiškai apsilanko pas specialistus plombų poliravimui ar kitoms korekcijoms. Tai neskausminga, efektyvi  procedūra.

Estetinis dantų plombavimas Kaune atliekamas šiuolaikiškoje klinikoje „Denta“. Kvalifikuoti specialistai orientuojasi į preciziškumą ir paciento sveikatą, todėl atkurti danties audiniai niekuo nesiskiria nuo tikrųjų žmogaus dantų, yra natūralios formos, tvirti ir ilgaamžiai.

Estetinis dantų plombavimas Kaune
Paslaugos specialistai
Daina Diržienė

Gydytoja odontologė DAINA DIRŽIENĖ (lic.Nr. OPL-00012) – konsultuoja dėl terapinio odontologinio gydymo, atlieka profilaktinę apžiūrą, dantų plombavimą, dantų restauraciją, dantų šaknų kanalų gydymą bei profesionalią…

Registruokitės vizitui