top of page
Rectangle 30.png

Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – procedūra, leidžianti atkurti pažeistus dantų audinius atstatant juos tvirtomis ir patikimomis kompozicinėmis medžiagomis. Estetinio plombavimo gali prireikti dantims, kurie yra pažeisti ėduonies, nuskilę, nudilę ar pakeitę spalvą. Taip pat ir tuomet, kai prireikia pakeisti senas, spalvą pakeitusias plombas, norint panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar atstatyti dantį, kuris buvo sužalotas traumos metu. Estetinis plombavimas leidžia atstatyti tiek priekinius ar iltinius dantis, tiek krūminių dantų paviršių.

Atliekant estetinį plombavimą, dantys atkuriami sluoksnis po sluoksnio, nepaprastai kruopščiai, išgaunant natūraliam dančiui prilygstančią spalvą, skaidrumą, formą ir kitus individualius bruožus. Tam pasitelkiamos aukščiausios kokybės sertifikuotos plombinės medžiagos, kurios savo tvirtumu ir kitomis fizinėmis savybėmis visiškai prilygsta natūralaus danties audinio savybėms.

Kiti estetinio plombavimo privalumai:

  1. stabdo ėduonies plitimą;

  2. užkerta kelią pavojingų mikroorganizmų plitimui į dantis supančius audinius;

  3. leidžia atkurti anatomiškai tikslią danties formą;

  4. procedūros metu pašalinama žymiai mažiau sveikų danties audinių, negu atliekant įprastines dantų protezavimo procedūras;

  5. atkuriamas dantų, kaip harmoningos sistemos vientisumas.

Pastebime, kad daugelis vis dar laikosi nuomonės, jog atliekant estetinį plombavimą tenka stipriai nušlifuoti natūralius danties audinius. Tiesa ta, kad pasitelkiant šiuolaikines odontologijos technologijas bei medžiagas, dantų audiniai yra maksimaliai išsaugomi, todėl estetinį plombavimą galima laikyti viena iš dantis tausojančių procedūrų.

Estetinis plombavimas susijęs ne tik su estetika. Svarbu pabrėžti, kad atkūrus dantų paviršių bei trūkstamus audinius, galima ne tik džiaugtis gražesne šypsena, bet ir atsisveikinti su dantų jautrumu. Reguliarus rūpinimasis savo burnos ertmės būkle padės užtikrinti, kad estetiniu plombavimu pasiektais rezultatais galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Patyrėte danties traumą, nerimą kelia nuskilę ar nudilę dantys, o gal tiesiog norisi, kad Jūsų šypsena atrodytų šiek tiek kitaip? Klinikos „Denta“ estetinio plombavimo specialistai pasirūpins Jūsų dantimis!

2300915.jpg
bg-min.png

Sveika ir graži šypsena jau dabar!

bottom of page