top of page

Profesionali burnos higiena

Net jeigu kasdien kruopščiai valote dantis šepetėliu ir pasta – to nepakanka. Siaurose dantenų vagelėse ar danties paviršiaus įtrūkimuose vis tiek lieka bakterijų, galinčių pažeisti dantis ar aplink juos esančius audinius. Tam, kad būtų galima užtikrinti geresnę dantų ir burnos ertmės švarą, būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Tai – efektyvus būdas, leidžiantis pašalinti ant dantų paviršiaus susikaupusias kietąsias apnašas.

Dantų apnašos yra viena dažniausių dantenų uždegimo, ėduonies, parodontozės ar dantų netekimo priežasčių. Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena leidžia pašalinti tiek minkštąsias, tiek kietąsias apnašas. Šią procedūrą kiekvienam žmogui rekomenduojama atlikti 2 – 3 kartus per metus.

Profesionali burnos higiena reikšminga, nes:

  1. Apsaugo dantis nuo ėduonies susidarymo;

  2. Padeda išvengti burnos ertmės ligų;

  3. Dantims sugrąžinama natūralus, spindintis atspalvis;

  4. Dingsta nemalonus burnos kvapas, sumažėja dantų jautrumas;

  5. Burnos ertmėje sukuriamas švaros ir gaivos įspūdis.


Profesionali burnos higiena turėtų būti tokia pat natūrali procedūra, kaip ir dantų valymas namuose. Odontologijos klinikoje „Denta“ profesionali burnos higiena atliekama greitai ir neskausmingai, pasitelkiant šiuolaikišką įrangą ir patikimas metodikas.

PNH 1.png

Profesionalios burnos higienos procedūra:

  1. Naudojant specialų ultragarsinį skalerį nuvalomi dantų akmenys;

  2. Dėl įvairių maisto produktų ar žalingų įpročių ant dantų atsiradusioms pigmentinėms ir bakterinėms apnašoms nuvalyti pasitelkiamas naujausias metodas – „Air Flow“ sistema. Šios sistemos esmė: apnašų šalinimas ant dantų purškiant stiprią oro, vandens ir sodos miltelių srovę;

  3. Pašalinus apnašas, naudojant specialius šepetėlius ir profesionalios burnos higienos procedūrai skirtą pastą, poliruojamas dantų paviršius. Tai leidžia padidinti atsparumą dantų ėduoniui;

  4. Esant poreikiui, specialiais dezinfekciniais skysčiais išvalomos patologinės dantenų paviršiuje susidariusios kišenės.

Atvykite ir įsitikinkite, kad klinikoje „Denta“ atliekama profesionali burnos higiena yra efektyvus būdas, leidžiantis greitai ir neskausmingai pašalinti ant dantų emalio susidariusias raudonojo vyno, kavos, arbatos ar tabako dėmes. Ši procedūra ne tik padės sukurti komforto pojūtį Jūsų burnoje, bet ir leis išsaugoti burnos ertmės sveikatą.

Rekomenduojama gydytoja

is.jpg

Indrė Šimkonė

Burnos higienistė

bg-min.png

Sveika ir graži šypsena jau dabar!

bottom of page