top of page

Terapinis dantų gydymas

Ėduonies (karieso) gydymas

Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų tarpe plačiai paplitusi dantų liga. Kariesas susidaro dėl nepakankamos ar neatidžios burnos ertmės higienos ir pažeidžia danties audinius. Ilgainiui, negydomas ėduonis gali prasiskverbti ir į gilesnius audinius ir sukelti rimtas komplikacijas, tad pastebėjus ant dantų paviršiaus tamsias dėmeles, dantų spalvos pakitimus ar kitus pokyčius, būtina kreiptis į gydytoją odontologą. Ėduonis greitai ir neskausmingai gydomas pašalinant pažeistus danties audinius, likusią ertmę išvalant ir užplombuojant šiuolaikiškomis ir patikimomis plombomis.

Endodontinis gydymas

Tai pažeistų dantų šaknų kanalų gydymas ar pakartotinis pergydymas. Šios procedūros metu iš pažeistų dantų šaknų kanalų pašalinami pažeisti audiniai, sunaikinami mikroorganizmai. Kanalai kruopščiai išvalomi ir užpildomi specialiais užpildais. Tokiu būdu dantis ir aplink jį esantys audiniai apsaugomi nuo infekcijos pasikartojimo.

Plombavimas

Kone dažniausiai atliekama terapinio gydymo procedūra. Dantų plombavimas atliekamas pašalinus ėduonies pažeistus danties audinius ir pasižymi šiais privalumais:

  1. stabdo karieso plitimą;

  2. užkerta kelią mikroorganizmų plitimui į gilesnius audinius;

  3. atstato pažeisto danties anatominę formą ir užtikrina šio danties funkcionalumą;

  4. sugrąžina natūralų estetinį vaizdą;

  5. atkuria kontaktą su kitais burnos ertmėje esančiais dantimis.

Profesionali ir patyrusi klinikos „Denta“ gydytojų odontologų komanda visuomet pasiruošusi aptikti ir efektyviai išgydyti visas jūsų dantų ar burnos ertmės ligas.

Rekomenduojama gydytoja

Daina 1-min.png

Daina Diržienė

Gydytoja odontologė

bg-min.png

Sveika ir graži šypsena jau dabar!

bottom of page